אודות

אודות ד״ר אלעד שפיצר

אודות ד״ר אלעד שפיצר

רופא מנתח בתחום האורתופדיה ומומחה בטיפול בספורטאים

כאורתופד מנתח וכמומחה לפציעות של ספורטאים וכן כספורטאי, אני חוקר, מלמד ומעביר קורסים, מרצה ומדריך, מאבחן ומטפל בפציעות ספורט, מנתח ומרפא ספורטאים מקצוענים וספורטאים חובבים באזור ירושלים רבתי, מטפל הן בקופת חולים והן במסגרת מרפאה פרטית, מנתח בבתי חולים ומעביר הרצאות לרופאים.

בין שאר תפקידיי אני גם מלווה פעילויות ומועדוני ספורט:

  • רופא של הפועל ירושלים כדורגל שנים 2012-2013
  • רופא של הפועל קטמון ירושלים שנים 2013-2014 וגם כיום
  • טריאתלון ירושלים
לייעוץ ותיאום פגישה

ד״ר אלעד שפיצר M.D

ד”ר אלעד שפיצר M.D., הינו רופא מנתח בתחום האורתופדיה ומומחה בטיפול בספורטאים. כספורטאי בעבר ובהווה, וכמשתתף במרוצים שונים ומתאמן לקראת תחרות טריאתלון, רכש ד”ר שפיצר ניסיון רב ופיתח רצון עז לעבודה עם מטופלים העוסקים בספורט כתחביב או כפתרון בריאותי, וכן עם ספורטאים מקצוענים.
ד”ר שפיצר נולד וגדל בישראל, ולאחר סיום לימודי הרפואה ביצע התמחות בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי האוניברסיטאי הדסה בירושלים ותת-התמחות ברפואת ספורט בבית החולים לניתוחים מיוחדים בתחום האורתופדיה –(HSS) Hospital for Special Surgeries בניו-יורק.
ד”ר שפיצר החל את דרכו כספורטאי בתחום הכדורסל ואומנויות הלחימה, ולאחר מכן שירת כלוחם ומדריך כושר קרבי באחת מיחידות הצנחנים המובחרות.
מנסיונו כספורטאי יודע ד”ר שפיצר שהחיבור בין הספורט והרפואה צריך להיות משולב עם פעילות מונעת ולא רק עם פעילות “מתקנת”. רצונו לקדם וליישם הבנה זו לצד המומחיות הרפואית שרכש אפשרו לו להגשים את עצמו בתחום עיסוק ייחודי זה לטובת הכלל. הגישה הטיפולית של ד”ר שפיצר דוגלת בשילוב רפואה מסורתית (כירורגית, תרופתית), יחד עם רפואה הסברתית מונעת באמצעות אימונים, טיפולי פיזיותרפיה, ומעקב צמוד, תוך הבנה והזדהות עם המטופלים. המטרה העיקרית של גישה זו הינה לפעול לפי האינטרס הייחודי של כל מטופל תוך הבנה שההתערבות הכירורגית הינה הפתרון האחרון בטיפול בפציעת הספורט.

אורתופד מנתח ומומח לפציעות ספורט

כאורתופד מנתח וכמומחה לפציעות של ספורטאים וכן כספורטאי, ד”ר שפיצר חוקר, מלמד ומעביר קורסים, מרצה ומדריך, מאבחן ומטפל בפציעות ספורט, מנתח ומרפא ספורטאים מקצוענים וספורטאים חובבים באזור ירושלים רבתי, מטפל הן בקופת חולים והן במסגרת מרפאה פרטית, מנתח בבתי חולים ומעביר הרצאות לרופאים.
ליעוץ ותאום פגישה ניתן ליצור קשר עם אחת מהמרפאות המצוינות באתר.

בין שאר תפקידיו ד״ר אלעד שפיצר גם מלווה פעיליות ומעודוני ספורט:

  • רופא של הפועל ירושלים כדורגל שנים 2012-2013.
  • רופא של הפועל קטמון ירושלים שנים 2013-2014.
  • טריאטלון ירושלים .

לייעוץ ותיאום פגישה